KS "Chojnowianka" Chojnów - strona nieoficjalna

Co słychać w innych klubach?

• autor: piotr, 2014-01-10 12:39

Czasz rozpoczęcia do rundy wiosennej zbliża się wielkimi krokami. Inne drużyny mają swoje problemy, dlatego można będzie usłyszeć o zmianach .Nas interesują przede wszystkim te drużyny,które mają szanse powalczyć o awans  do 4 ligi Ciekawy ruch nastąpił w Polkowicacch, gdzie władze tamtejszego Górnika wycofały zespół z 2 ligowych rozgrywek,a za cel postawiły awans rezerw do 4 ligi . Co można przeczytać w oficjalnym komunikacie na stronie Górnika?

Po wycofaniu drużyny z 2 ligi chcemy zbudować zespół na zdrowych ekonomicznych zasadach z nastawieniem na polkowicką młodzież.

.Celem drużyny jest sportowy awans do IV ligi dolnośląskiej. Zespół tworzyć będą dotychczasowi zawodnicy tej drużyny oraz gracze z byłego już pierwszego zespołu, którzy zdecydują się pozostać w Polkowicach. Do klubu wrócą również piłkarze z wypożyczeń.

Klub właśnie wchodzi na nową drogę. Priorytetami w jego działalności jest szkolenie dzieci i młodzieży oraz rozwój dotychczasowego zespołu rezerw. Położyliśmy jeszcze mocniejszy nacisk na szkolenie piłkarskiego narybku. Przykładem jest choćby ostatni sukces młodzików KS-u Polkowice. Podopieczni trenera Juliusza Ciosa wygrali mocno obsadzony turniej w Głogowie, pokonując m.in. zespół Śląska Wrocław. Utwierdza nas to w przekonaniu, że małe miasto może na równi rywalizować z dużo większymi aglomeracjami. Chcemy, aby stadion "żył". Mamy pomysł na organizowanie ciekawych turniejów piłkarskich i meczów pokazowych na stadionie przy ul. Kopalnianej. Zapraszamy wszystkich fanów polkowickiej piłki do kibicowania naszym drużynom.

Wygląda na to,że Górnik Polkowice będzie bardzo poważnym kandydatem w walce o 4 ligę.

Autor: Treść:pozostało znaków: